Poker online – największe rozgrywki pokerowe na światowym poziomie

Największe pokerowe rozgrywki online odbywają się w najlepszym pokerowym serwisie. Poker online od dzisiaj może stać się miejscem, w którym doświadczysz najlepszych partii pokerowych. Zobacz, jak walczą najwięksi pokerzyści na Poker stars.

Wszyscy doświadczeni gracze w pokera, wiedzą jak ważne poza bogatą ofertą gier, jest miejsce gry. Na Pokerstars gracze mogą doświadczyć gry na najwyższym poziomie. Serwis pokerowy Poker stars, jako jeden z największych i najpopularniejszych salonów, oferuje graczom doskonałe gry i turnieje. Za prawdziwe lub wirtualne pieniądze gracze mogą rozgrywać pokerowe partie z uczestnikami z całego świata. Poker przez Internet na Pokerstars to przede wszystkim cotygodniowe turnieje online (Sunday Million) i coroczne internetowe mistrzostwa World Championship of Online Poker. Obecnie serwis Poker stars gości rocznie największą liczbę użytkowników. Zdobyte licencje oraz regulacje zapewniają graczom bezpieczne środowisko gry. Co więcej, za udział użytkowników w darmowych grach, Poker stars nie pobiera żadnych opłat.
Poker przez Internet daje tyle samo, a może nawet i więcej wrażeń, niż standardowa naziemna rozgrywka. Możliwość grania z użytkownikami z całego świata w różne warianty pokera jest dla wielu graczy ogromną zaletą. Na Pokerstars uczestnicy mają do wyboru same najlepsze odmiany pokera: Texas Holdem, Omaha, Omaha Hi Lo, Razz, Five Card Draw, 2-7 Triple Draw, 2-7 Single Draw, Horse, 8-Game Mix, Triple Stud, Badugi, Seven Card Stud oraz Seven Card Stud Hi Lo. Texas Holdem jest obecnie najpopularniejszą na świecie, głównie ze względu na proste zasady i możliwość szybkiej wygranej. Nieoficjalne mistrzostwa świata w Texas Hold’em rozgrywane są w odmianie No Limit Texas Holdem. W tym wariancie pokera każdy gracz otrzymuje dwie zakryte karty, których inni gracze nie mogą zobaczyć. Następnie na stole rozdawanych jest kolejno 5 kart odkrytych. Są to karty wspólne, które mogą być wykorzystane przez wszystkich graczy do stworzenia 5-kartowego układu. Do stworzenia najlepszego możliwe układu można użyć albo dwóch swoich kart zakrytych razem z trzema kartami wspólnymi ze stołu bądź jednej swojej karty zakrytej z czterema kartami wspólnymi, lub po prostu pięciu kart wspólnych. Pulę w Texas Hold’em wygrywa gracz, który będzie miał najwyższy układ kart w rankingu rąk pokerowych. Omaha, to na pierwszy rzut oka gra podoba do Texas Hold’em, z tą różnicą iż w Omaha każdy gracz otrzymuje po cztery karty, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej interesującą. Omaha poker online rozgrywany jest z Fixes Limit lub Pot Limit. Każdy gracz otrzymuje cztery zakryte karty. Następnie na stole rozdawanych jest kolejno 5 kart odkrytych, wspólnych. Po rozdaniu wszystkich kart, do stworzenia najlepszego możliwego układu gracz musi użyć swoich dwóch zakrytych kart i trzech wspólnych kart. Omaha Hi Lo rozgrywana jest na tych samych zasadach, co Omaha, z jednym wyjątkiem. Podczas showdown gracz z najwyższym układem kart wygrywa tylko połowę puli, podczas gdy drugą połowę otrzymuje uczestnik z najlepszym najsłabszym układem. Dzieje się tak tylko wtedy, jeśli rzeczywiście jest gracz z najlepszym niskim układem przy stole. Jeżeli nie ma odpowiedniego niskiego układu, gracz z najwyższym układem wygrywa całą pulę.
Razz, inaczej Seven Card Stud tylko z Low, to odmiana pokera, w której przy porównaniu kart niski układ od asa do piątki wygrywa pulę. W pokerze Razz gracze otrzymują w trakcie rozdania siedem kart, ale tylko najlepszy pięciokartowy układ każdego gracza jest uwzględniany przy wyłanianiu zwycięzcy. Five Card Draw jest prawdopodobnie najstarszą odmianą pokera. W Five Card Draw gracze nie widzą kart przeciwników. Jedyną informacją o ich kartach jest to, jak obstawiają i ile kart dobierają. W tym wariancie gry, każdy uczestnik otrzymuje pięć zakrytych kart. Może odrzucić wszystkie lub kilka z nich, w zamian dostając odpowiednią liczbę nowych kart. Gracz z najlepszym najwyższym układem wygrywa pulę. 2-7 Triple Draw to gra pokera, w której niska ręka pokerowa wygrywa pulę po pokazaniu kart. Każdy gracz otrzymuje pięć kart i w trakcie dobierania może odrzucić ich dowolną liczbę, po czym otrzyma taką samą liczbę kart zastępczych. W grze 2-7 strity i kolory liczą się na niekorzyść niskiego układu, a asy są zawsze wysokimi kartami. 2-7 Single Draw to gra typu Lowball, w której wygrywa najlepszy niski układ pokerowy. W tej odmianie stosowane są przymusowe zakłady w ciemno. Każdy gracz otrzymuje pięć zakrytych kart.
Horse na Pokerstars jest jedną z najlepszych gier mieszanych, łączących w sobie Texas Holdem, Omahe High Low, Razz, Seven Card Stud i Seven Card Stud Hi Lo. W ramach gry Horse rozgrywa się jedną rundę każdej z jej gier składowych po kolei. Po zakończeniu rundy Seven Card Stud Hi Lo następuje powrót do gry Texas Hold’em z limitem. 8-Game Mix to również mieszana gra pokera, w której udział bierze sześciu graczy i następujące warianty pokera: Limit 2-7 Triple Draw, Limit Hold’em, Limit Omaha Hi Lo, Razz, Limit Seven Card Stud, Limit Stud Eight or Better, No Limit Hold’em i Pot Limit Omaha. Odmiany pokera zmieniane są co sześć rozdań. Triple Stud to także jedna z lepszych gier mieszanych, stanowiąca połączenie trzech odmian pokera Seven Card Stud: Stud High, Razz oraz Stud Hi Lo. Badugi to pochodząca z Acji odmiana pokera dobieranego, w której, tak jak w przypadku gier Lowball, najniższa ręka pokera wygrywa rozdanie. Badugi różni się jednak znacznie od najbardziej popularnych odmian pokera innym rankingiem układów kart. Najmocniejsze układy nie zawierają pary, a tworzone są przez cztery niskie karty w różnych kolorach. W Seven Card Stud na Pokerstars gracze otrzymują po kolei po siedem kart. Trzy z nich są zakryte, cztery widoczne dla wszystkich graczy. Po rozdaniu wszystkich kart, każdy gracz próbuje z siedmiu kart utworzyć jak najlepszy układ składający się z pięciu kart. Seven Card Stud Hi Lo rozgrywana jest na identycznych zasadach, jak poprzedni wariant, z tym wyjątkiem, iż podczas showdown gracz z najwyższym układem wygrywa tylko połowę puli. Drugą połowę puli otrzymuje gracz z najlepszym niskim układem.

Jako, iż Poker Stars funkcjonuje na całym świecie, gracze mogą dostosować metody płatności do preferencji swoich i swojego kraju. Realizacja depozytów i wypłata wygranych dokonywana jest przy użyciu następujących wariantów: Skrill, Neteller, Visa, EntroPayl, MasterCard, Lokalny przelew bankowy, przelew bankowy online, Paysafecard, Ukash, Direct Bank Transfer, czeki. Internetowy Kasjer przeznaczony jest dla osób korzystających z serwisu mobilnego. Jest to doskonałe uzupełnienie mobilnej aplikacji serwisu, ułatwiające prostą grę w dowolnym miejscu i czasie. Preferowaną walutą w serwisie jest USD. Dodatkowo gracze mogą posiadać subkonta w EUR, CAD i GBP.
Podobne rozgrywki pokerowe, jak serwis Poker stars oferuje jeden z największych internetowych bukmacherów – Bet365. Ten światowy serwis bukmacherski obsługuje obecnie ponad dziewięć milionów klientów i jest zaliczany do czołówki najlepszych bukmacherów online. W serwisie bukmacherskim Bet365 gracze mają do swojej dyspozycji gry pieniężne i turniejowe dostępne w trzech walutach: euro, dolary i funty. Rozgrywki w pokera prowadzone są w takich odmianach jak Texas Holdem, Omaha, Omaha Hi Lo, Seven Card Stud, Seven Card Stud Hi Lo, Razz oraz Five Card Stud. Na wszystkich pokerzystów w Bet365 czekają turnieje Steps oraz Jackpot Sit and Gos. Równie wspaniałe rozgrywki pokerowe prowadzone są w serwisie bukmacherskim Unibet. Unibet, pod względem obsługiwanych użytkowników (ponad sześć milionów) jest tuż za serwisem Bet365. Głównymi wariantami pokera w Unibet, cieszącymi się olbrzymią popularnością są Texas Hold’em oraz Omaha. Unibet oferuje swoim klientom klasyczną grę pokerową z mnóstwem gier pieniężnych, ogromnym wyborem turniejów i zwrotem do 30% prowizji. Uczestnicy serwisu preferujący szybką grę mogą spróbować swoich sił w Fast pokerze. Najwięcej promocji czeka na graczy w kolejnym serwisie bukmacherskim – William Hill. Angielski bukmacher internetowy przygotował dla swoich użytkowników prawdziwą pokerową okazję. Ilość ofert promocyjnych i turniejów pokerowych zadowoli nie jednego gracza. Doskonałe nagrody lojalnościowe i jedna z najlepszych szkół pokerowych dla nowicjuszy to główne zalety usługi.

Poker internetowy to zdecydowanie jedna z najlepszych gier karcianych ostatnich latach. Użytkownicy serwisów oferujących poker online mogą szkolić swoje umiejętności w grach z najlepszymi graczami z całego świata. Przejrzyste zasady i szybki dostęp do gier pozwala klientom z różnych krajów rozgrywać wspólnie przeróżne partie pokerowe. Niemniej jednak uczestnicy serwisów bukmacherskich również mogą doświadczać wspaniałych gier w pokera. Bez względu na to czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym graczem, w powyższych serwisach z całą pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie stolik i grę.

Dodaj komentarz